| Διαμόρφωση του τύπου | Φόρμα Rotomolding |
|---|---|
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Υλικό προϊόντος | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Πάχος τοίχων προϊόντων | 4mm8mm που προσαρμόζονται |
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Πλαστικό υλικό | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιπερισπασμός/Παμμοκροτήματα/Γλοιώδες |
| Αντίσταση UV | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Χρώμα προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Υλικό | LLDPE |
| Χαρακτηριστικά | "Υψηλή ποιότητα/ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες/ ελαφρύ βάρος" |
|---|---|
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Λογισμικό σχεδίου | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Λιμάνι | Εργοστάσιο της Jiangsu YOUGE |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 100 σετ/σετ ανά μήνα |
| Ακριβότητα | Ακριβής |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ακριβότητα | Ακριβής |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Τόπος καταγωγής | Γιονγκσού Ναντόνγκ |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τρόπος διαμόρφωσης | περιστροφικό καλούπι |
| Υλικό | HDPE, LLDPE |
| Τόπος καταγωγής | Γιονγκσού Ναντόνγκ |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Τρόπος διαμόρφωσης | περιστροφικό καλούπι |
| Υλικό | HDPE, LLDPE |
| Διαμόρφωση του τύπου | Σχήμα παλέτας για τη διατήρηση των διαρροών με στρογγυλομόρφωση |
|---|---|
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Χρώμα και μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Πλαστικό υλικό | HDPE LLDPE MDPE |
| Ονομα | Τυποποίηση περιστροφής |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |