| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ονομασία | Πλαστικό Σχηματισμό περιστροφής |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Διαμόρφωση του τύπου | σχηματισμός εκλογικής μορφής |
|---|---|
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Υλικό προϊόντος | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Φόρμα που κάνει την τεχνολογία | Ρίψη κύβων και CNC |
| Ονομασία | Περιστροφικές φόρμες αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρόνος παραγωγής | Σύντομη |
| Σχήμα | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία | Περιστροφικές φόρμες αργιλίου |
|---|---|
| Ακριβότητα | Ακριβής |
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομασία | Χρήσιμη δεξαμενή καυσίμου |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
| Δυναμικότητα | Τάγμα |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Ονομασία | δεξαμενές σχήματος αλλαγής βάρδιας |
|---|---|
| Χρώμα | Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Ονομασία | Προσαρμοσμένο καγιάκ |
|---|---|
| Υποβάθρες ποδιών | Ρυθμίσιμο |
| Σύστημα παρακολούθησης | Σκεγκ |
| Διάμετρο | 30 ίντσες |
| Δυνατότητα βάρους | 300 λίβρες |
| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικά που σχηματίζονται με περιστροφή |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 30 ημέρες |
| Σχήμα μοντέλου | rotomolding, περιστροφικό σχήμα |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8-10 mm |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 4mm-8mm, προσαρμοσμένο πάχος |
| Ονομασία | Μούχλες Φυτέων Κήπου |
|---|---|
| Προϊόν_Ανθεκτικότητα | ανθεκτικό |
| Προϊόν_Σχήμα | Τυπικό σχήμα |
| Τύπος προϊόντος | Εργαλεία κήπου |
| Προϊόν_προσαρμογή | Διαθέσιμες επιλογές προσαρμοσμένου λογότυπου και σχεδιασμού |