| Ονομασία προϊόντος | Πλαστικά που σχηματίζονται με περιστροφή |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 30 ημέρες |
| Σχήμα μοντέλου | rotomolding, περιστροφικό σχήμα |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8-10 mm |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 4mm-8mm, προσαρμοσμένο πάχος |
| Ονομασία | περιστροφική σχηματοποίηση συνήθειας |
|---|---|
| Ακριβότητα | Ακριβής |
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ακριβότητα | Ακριβής |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ακριβότητα | Ακριβής |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Διαμόρφωση του τύπου | Σχήμα στρογγυλομόλυβδου |
|---|---|
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Υλικό προϊόντος | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Πάχος τοίχων προϊόντων | 4mm8mm που προσαρμόζονται |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ονομασία | Προϊόντα στρογγυλομόρφωσης |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Ονομασία | Βιομηχανική πλαστική άμαξα |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |