| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Πλαστικό υλικό | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιπερισπασμός/Παμμοκροτήματα/Γλοιώδες |
| Αντίσταση UV | - Ναι, ναι. |
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες/υψηλές θερμοκρασίες |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Εργαλεία CNC |
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Λογισμικό σχεδίου | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Ονομασία | Καλούπι Rotomolding |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ονομασία | Περιστροφικά εργαλεία σχήματος |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | πολυαιθυλένιο |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Χαρακτηριστικά | απλό, χαμηλότερο κόστος, κατάλληλο |
|---|---|
| Υλικό καλούπιας | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός περιστροφής |
| Λογισμικό σχεδιασμού | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Χρώμα και μέγεθος | Προσαρμοσμένο / LOGO σας |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστική υπόγεια δεξαμενή νερού |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τύπου | Φόρμα Rotomolding |
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Πάχος τοίχων προϊόντων | 4mm8mm που προσαρμόζονται |
| Σχήμα | Τάγμα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | - Ναι, ναι. |
| Πλαστικό υλικό προϊόντων | LLDPE, MDPE ΚΑΙ HDPE |
| Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες | - Ναι, ναι. |
| Λειτουργία | Κατασκευή πλαστικών προϊόντων |
| Ταχύτητα βούρτσας | 1000 στροφές/ώρα |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρικό |
| Διάστημα κορδόνι | 5m και ασύρματο/προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο καθαρισμού | 30cm/Custom |
| Πηγή ενέργειας | Κλιματισμός |