| Ονομασία | Καλούπι Rotomolding |
|---|---|
| Χρώμα | ασημένιο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Κλειστή λέξη | Πλαστική δεξαμενή |
|---|---|
| Χρώμα | Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Υλικό | LLDPE |
| Χρώμα | ασημένιο |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | ασημένιο |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Nama | Ασπρουλιάριο |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Σχήμα μοντέλου | rotomolding, περιστροφικό σχήμα |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8-10 mm |
| Ακριβότητα | Ακριβής |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρόνος παραγωγής | Σύντομη |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | Προσαρμόσιμη |
| Διαμόρφωση του τύπου | περιστρεφόμενο καλούπι |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Υλικό προϊόντος | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Πάχος τοίχων προϊόντων | 4mm8mm που προσαρμόζονται |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Ακριβότητα | Ακριβής |
|---|---|
| Ονομασία | Φυτέυτρος λουλουδιών |
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Χρώμα προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Υλικό | LLDPE |
| Εγγύηση | Διαπραγματεύσιμα |
|---|---|
| Χρώμα | χρώμα συνήθειας |
| Μέγεθος | Διαφορετικά μεγέθη διαθέσιμα |
| Συγκεντρώσιμα | - Ναι, ναι. |
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |