| Ονομασία | Πλαστική υπόγεια δεξαμενή νερού |
|---|---|
| Χρώμα | Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Υλικό | LLDPE |
| Κλειστή λέξη | Υδροχλωρίδιο /Στροφική πλαστική κατασκευή |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Σχήμα μοντέλου | rotomolding, περιστροφικό σχήμα |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8-10 mm |
| Βάρος | Τάγμα |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Υλικό | Τύπος πλυντηρίου από αλουμίνιο T6061 |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Εφαρμογή | Ευρύ φάσμα |
| Ονομασία | Περιστροφικές φόρμες αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρόνος παραγωγής | Σύντομη |
| Σχήμα | Προσαρμόσιμη |
| Κλειστή λέξη | Περιστροφικές φόρμες αργιλίου |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες/υψηλές θερμοκρασίες |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Εργαλεία CNC |
| Υλικό καλούπιας | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες/υψηλές θερμοκρασίες |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Εργαλεία CNC |
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Λογισμικό σχεδίου | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Κλειστή λέξη | Προϊόντα στρογγυλομόρφωσης |
|---|---|
| Βάρος | Τάγμα |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Υλικό | Τύπος πλυντηρίου από αλουμίνιο T6061 |
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Πλαστικό υλικό | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιπερισπασμός/Παμμοκροτήματα/Γλοιώδες |
| Αντίσταση UV | - Ναι, ναι. |
| Διαμόρφωση του τύπου | Εργοστάσιο Σχηματισμού με περιστροφή |
|---|---|
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Υλικό προϊόντος | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Πάχος τοίχων προϊόντων | 4mm8mm που προσαρμόζονται |
| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικότητα σε υπεριώδεις ακτίνες/υψηλές θερμοκρασίες |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Εργαλεία CNC |
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Λογισμικό σχεδίου | PROE.UG.CAD.Soldworks |