| Κατασκευαστής | Υπηρεσία OEM |
|---|---|
| Υλικό φορμών | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Πλαστικό υλικό | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιπερισπασμός/Παμμοκροτήματα/Γλοιώδες |
| Αντίσταση UV | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία | Τυποποίηση περιστροφής |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τύπου | Φόρμα Rotomolding |
| Υλικό προϊόντος | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Πάχος τοίχων προϊόντων | 4mm8mm που προσαρμόζονται |
| Φόρμα που κάνει την τεχνολογία | Ρίψη κύβων και CNC |
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Κόστος | Ανεξόφλητη |
| Τελεία επιφάνειας | Γλυκό |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ποιότητα/αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες |
|---|---|
| Υλικό καλούπιας | Εργοστάσιο Rotomolding Αλουμινίου |
| Λογισμικό σχεδιασμού | PROE.UG.CAD.Soldworks |
| Διαδικασία καλουπιών | Σχηματισμός CNC με περιστροφή |
| Χρώμα και μέγεθος | Προσαρμοσμένη θύρα |
| Ονομασία | αυτόματη καθαρίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | Μεγάλο |
| Διαμόρφωση του τύπου | Φόρμα Rotomolding |
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ονομασία | έπιπλα στρογγυλομόρφωσης |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τύπου | Φόρμα Rotomolding |
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Υλικό προϊόντος | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Ονομασία | Προϊόντα στροφικού τυποποίησης |
|---|---|
| Χρώμα | Χρώμα προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τελεία επιφάνειας | Εκρηκτικά, γυάλισμα ή προσαρμοσμένα |
| Εφαρμογή | Ευρύ φάσμα |
|---|---|
| Ακριβότητα | Ακριβής |
| Χρόνος παραγωγής | Σύντομη |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Υψηλή |
| Τύπος | Περιστροφικός |
| Ονομασία | Ροτομόλντινγκ κρύος κουβάς |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τύπου | Φόρμα Rotomolding |
| Υλικό προϊόντος | LLDPE/HDPE/LDPE/MDPE μίξη της σκόνης ή της τροποποιημένης σκόνης |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Διαμόρφωση του τύπου | Φόρμα Rotomolding |
|---|---|
| Υλικό καλούπιας | Αλουμίνιο A356/Εργασμένο αλουμίνιο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 8mm12mm που προσαρμόζονται |
| Φόρμα που κάνει την τεχνολογία | Ρίψη κύβων και CNC |
| Λογισμικό σχεδιασμού | CAD/UG κ.λπ. |